O nas

artboro_home

O firmie

Artboro w branży kiosków internetowych i infokiosków działa już od 2006 roku. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek innowacyjne samoobsługowe urządzenia multimedialne z dostępem do internetu– web-kioski. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie   wdrożyliśmy do produkcji różne modele infokiosków, w tym również modele do zastosowań zewnętrznych odporne na warunki atmosferyczne,  dostosowane dla osób niepełnosprawnych czy też mocno zindywidualizowane  projekty.

O produktach

W naszej ofercie znajdują się infokioski jedynie najwyższej jakości – nie instalujemy komponentów wątpliwej jakości oraz nieznanego pochodzenia.

Nasze urządzenia to pewne i sprawdzone konstrukcje, przetestowane w najsurowszych warunkach między innymi  na dworcach, lotniskach, głównych placach miast.

Wandaloodporność, atrakcyjność i stabilność to główne zalety naszych kiosków internetowych.

Infokioski przez nas produkowane zyskały bardzo dobre opinię wśród naszych klientów i użytkowników, zostały wielokrotnie nagrodzone za jakość oraz przydatność w biznesie.

819416_321093794677897_1828690357_o
Eurobank-2

Nasi klienci

Naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak i duże koncerny. Z naszych rozwiązań z powodzeniem korzystają także instytucje sektora publicznego jak szkoły i uczelnie, muzea i teatry, urzędy i służby państwowe, przychodnie i szpitale.