Tworzymy aplikacje pod Twoje zapotrzebowanie !

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji ? 

Lokalizator? Przebieg wydarzenia historycznego? Własna wizytówka w sieci? Strona firmowa? Aplikacja turystyczna? Aplikacja produktowa ? A może jeszcze inna aplikacja... 

Świetnie się składa, stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły. 

Nasze projekty

Aplikacja produktowa Kludi

Aplikacja produktowa armatury kuchennej oraz łazienkowej firmy KLUDI.

Prosta i przejrzysta szata graficzna przedstawiająca produkty KLUDI. Aplikacja podzielona na dwie kategorie - armatura łazienkowa oraz armatura kuchenna. W każdej z kategorii znajdują się serie produktów a wewnątrz nich VR'y, Hot-Spoty, funkcje produktowe oraz produkty danej serii.

DEMO APLIKACJI

Arrow
Arrow

ArrowArrow

Slider

Arrow
Arrow

ArrowArrow

Slider

Aplikacja dedykowana do T-Kiosk dla banku Santander

Aplikacja na urządzenia w placówkach bankowych Santander.

Aplikacja oparta na sliderach z miniaturami. Slidery pełnią funkcję reklamową jak i przedstawiają oferty banku. Aplikacja wyposażona w panel administratora do zarządzania oraz przekierowniami do placówek innych banków.

Aplikacja biograficzna Lecha Kaczyńskiego

Aplikacja dedykowana do tablicy multimedialnej przy pomniku Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie

Pierwsza część aplikacji przedstawia biografię Lecha Kaczyńskiego z głównym naciskiem na działalność polityczną i działalność na rzecz kraju. Druga część aplikacji ukierunkowana jest ściśle z tematyką działań Lecha w Szczecinie.

Arrow
Arrow

ArrowArrow

Slider

Arrow
Arrow

ArrowArrow

Slider

Przebieg bitwy pod Limanową

Aplikacja dedykowana do stołu multimedialnego przedstawiająca przebieg bitwy w limanowej w czterach fazach.

W skład aplikacji wchodzą sumulacje ruchu jednostek wojsk obu stron konfliktu z 1914r. Aplikacja posiada cztery fazy, które dynamicznie zmieniają położenie jednostek oraz linie frontu. Zastosowane zostało również interaktywne menu, które wyświetla się po naciśnięciu na aktywne punkty oraz jednostki na mapie. Sama mapa ma mechanikę podobną do Google maps, która pozwala na przybliżanie oraz oddalanie mapy.