Infokioski wewnętrzne

T-kiosk

Infokiosk wyposażony w duży, czytelny ekran z możliwością dotyku o rozdzielczości FullHD oraz podświetlany frontowy panel reklamowy.

InfoAkcent

Idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju instytucji publicznych, jak również do zastosowań biznesowych, z dużą powierzchnią reklamową.

Futura

Futurystyczna obudowa umożliwiająca montaż dodatkowych urządzeń peryferyjnych tj. drukarka, skaner lub czytniki danych.

Turo

Model wolnostojącym do zastosowań wewnętrznych. Idealnie sprawdza się w sektorze firmowym i produkcyjnym. Dostosowany do drukarki formatu A4 oraz urządzeń zewnętrznych.

Filar

Kompaktowy kiosk z możliwością rewizji po przez zamontowane przednie drzwiczki. Przystosowany do montażu dodatkowych urządzeń takich jak drukarka termiczna.

Nanus

Nanus jest modelem wolnostojącym, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Wyposażony został w elektryczne siłowniki umożliwiające regulację wysokości.

Lokalizator

Lokalizator to doskonałe rozwiązanie do centrów handlowych, biurowców, instytucji kultury, szkół i uczelni. Duży ekran pozwala na wygodne przeglądanie treści infokiosku.

Tablica informacyjna

Tablica informacyjna to doskonałe rozwiązanie do urzędów, instytucji kultury, szkół i uczelni. Świetnie sprawdza się jako urządzenie typu Digital Signage.

Energo

Model typu totem wolnostojący. Wandaloodporna obudowa oraz wytrzymały ekran sprawdza się na produkcjach. Totem posiada dużą powierzchnię brandowalną.