Artboro w branży kiosków internetowych i infokiosków działa już od 2006 roku. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek innowacyjne samoobsługowe urządzenia multimedialne z dostępem do internetu– web-kioski. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie   wdrożyliśmy do produkcji różne modele infokiosków, w tym również modele do zastosowań zewnętrznych odporne na warunki atmosferyczne,  dostosowane dla osób niepełnosprawnych czy też mocno zindywidualizowane  projekty.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam realizować zaawansowane technologicznie  projekty oparte o nowoczesne nośniki informacji.

W naszej ofercie znajdują się infokioski jedynie najwyższej jakości - nie instalujemy komponentów wątpliwej jakości oraz nieznanego pochodzenia.

Nasze urządzenia to pewne i sprawdzone konstrukcje, przetestowane w najsurowszych warunkach między innymi  na dworcach, lotniskach, głównych placach miast.

Wandaloodporność, atrakcyjność i stabilność to główne zalety naszych kiosków internetowych.

Infokioski przez nas produkowane zyskały bardzo dobre opinię wśród naszych klientów i użytkowników, zostały wielokrotnie nagrodzone za jakość oraz przydatność w biznesie.

Naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak i duże koncerny. Z naszych rozwiązań z powodzeniem korzystają także instytucje sektora publicznego jak szkoły i uczelnie, muzea i teatry, urzędy i służby państwowe, przychodnie i szpitale.

Przygotowujemy interaktywne urządzenia gotowe do pracy.

Zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na infokioski.

Od wielu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Sitekiosk firmy Provisio na terenie Polski.