Oprogramowanie i aplikacje

SiteKiosk Windows

Oprogramowanie chroniące kiosk przed niepożądaną ingerencją, zapewniając jednocześnie publiczne użytkowanie sprzętu w zakresie ustawionych uprawnień.

SiteKiosk Android

Oprogramowanie chroniące tablet przed niepożądaną ingerencją, zapewniając jednocześnie publiczne użytkowanie sprzętu w zakresie ustawionych uprawnień.

Dedykowane aplikacje.

Aplikacje takie jak lokalizatory, aplikacje produktowe, aplikacje wyświetlające multimedia, aplikacje do składania wniosków i uzupełniania regulaminów oraz dedykowane aplikacje na zamówienie klienta.

Przykładowe realizacje :

Skontaktuj się z nami i zapytaj o aplikację!

Aplikacja produktowa armatury kuchennej i łazienkowej. Dedykowana dla firmy Kludi, przedstawiająca asortyment w nowoczesny i przejrzysty sposób. Katalog produktowy został wzbogacony o wizualizacje 360⁰ z interaktywnymi punktami, wizualizacje z interaktywnymi punktami oraz stronę z opisami funkcji w produktach.

Wszystko to w współpracy z producentem, według jego wytycznych.

Aplikacja infokioskowa zapewniająca przeszkolenie gościa, nowego pracownika, lub pracownika zewnętrznego z zasadami panującymi na terenie obiektu. Po obejrzeniu materiałów szkoleniowych użytkownik wypełnia test na koniec którego wydrukowywane zostaje potwierdzenie o przeszkoleniu. Aplikacja również zapewnia połączenie z systemem kadr.

Dedykwana aplikacja wewnętrzna do szkolenia pracowników oraz użytku wewnętrznego fimry Jamalex. Materiały szkoleniowe, normy produktowe, bhp oraz instrukcje wszystko to zostało zawarte w aplikacji.